Jennifer Aniston uron këtë gjë për partnerin e saj të ardhshëm

Mediale Vip

Jennifer Aniston uron këtë gjë për partnerin e saj të ardhshëm

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 14:21
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston është shprehur së fundmi se dëshiron që lidhja e saj e radhës të jetë me dikë jashtë industrisë së filmit dhe argëtimit.

Gjatë një interviste me Kay Adams për People TV, aktorja u pyet nëse beson se marrëdhëniet midis të famshmëve dhe të ashtuquajturve jo të famshëm mund të funksionojnë.

"Sigurisht," u përgjigj Aniston, e cila dukej e hutuar. "Absolutisht."

Më pas ajo vazhdoi: “Dua të them, ndodhë. Kjo është ajo që unë jam duke shpresuar, nuk është e nevojshme që të krijosh marrëdhënie me dikë të së njejtit profil. Do të ishte bukure kundërta e kësaj. "

Aniston nuk i preferon as daljet me aplikacione rrjetesh sociale apo aplikacione të posaçme njohjesh, kështu që ajo ia ka lënë gjetjen e dashurisë, fatit dhe “mënyrave normale të takimeve”.

“Preferoj dikë që më kërkon përballë të dal me të, jo përmes ekranit. Këtë do doja!”, thotë ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat