Sa e bukur Nora në dallam

Mediale Vip

Sa e bukur Nora në dallam

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 20:38
Nora Istrefi

Nora Istrefi mbetër një këngëtare e njohur në mediat rozë.

Duke qenë femër e veçantë, në çdo kohë shkëlqen dhe është femër unike.

Në këtë imazh të fundit, ajo shfaqet interesante me veshje të arit.

Me këtë e dëshmon që edhe Nora është meraklike e veshjeve tradicionale.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat