Një anëtare barktisi grupin, por Little Mix vazhdojnë të posedojnë pasuri marramëndëse

Mediale Vip

Një anëtare barktisi grupin, por Little Mix vazhdojnë të posedojnë pasuri marramëndëse

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 00:10
Një anëtare barktisi grupin, por Little Mix vazhdojnë të posedojnë pasuri marramëndëse

Kompania e përbashkët e Little Mix, “Eternal Dance Media Ltd”, krenohet me një pasuri mbresëlënëse prej 6 milion £ në para, mund të zbulojë ekskluzivisht MailOnline.

Të Premten grupi i vajzave pop regjistroi llogaritë e tyre për biznesin që ata themeluan në Tetor 2011 për t’u kujdesur për të ardhurat e tyre nga grupi, transmeton lajmi.net.

Grupi – tani i përbërë nga Leigh -Anne Pinnock, 29 vjeç, Perrie Edwards, 28 vjeç dhe Jade Thirlwall, 28 – kanë vërtetuar se nuk kanë humbur asnjë nga fuqia e tyre fituese pavarësisht largimit të Jesy Nelson dhjetorin e kaluar dhe një turneu të anuluar verën e kaluar për shkak të pandemise.

Dokumentet tregojnë 6,253,703 £ para në llogari plus 199,134 £ para në pronësi duke u dhënë atyre një total prej 6,452,837 £

Kujtojme se ylli i “Little Mix”, Jesy Nelson ka rrëfyer për ‘Cosmopolitan’ se çfarë e shtyu të largohej nga grupi, ku ishte pjesë prej vitesh.

Ajo ka thënë se më në fund ndihet e lirë dhe ka pranuar se ka dashur që të vrasë veten shpesh dhe vetëm izolimi dhe largimi nga puna e bëri që të kuptojë në çfarë njeriu ishte transformuar.

Këngëtarja, u largua nga banda në Dhjetor 2020 pas nëntë vjetësh, duke dhënë deklaratën se të qenit pjesë e një grupi të profilit të lartë të vajzave, kishte dëmtuar shëndetin e saj mendor.Ylli tregoi se kishte pësuar një sulm paniku në një set sepse ishte e pakënaqur me pamjen e saj.

E gjithë bota ishte në izolim total dhe kjo ishte hera e parë që munda të kisha një pushim në shtëpi me njerëzit që i dua. Ishte periudha më e lumtur që kisha ndjerë ndonjëherë dhe këtë nuk e kuptova, derisa u ktheva në punë. Unë menjëherë u bëra një person tjetër, kisha ankth. Kam frikë të shoh përsëri në kamerë. Nëse nuk më pëlqen ajo që shoh, e kam shumë të vështirë të jem para kamerës dhe të ndihem mahnitëse dhe të interpretoj”, është shprehur Jesy.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat