Adriana Matoshi bën këtë ndryshim në pamjen e saj

Mediale Vip

Adriana Matoshi bën këtë ndryshim në pamjen e saj

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 12:34
Adriana Matoshi

Aktorja ka rifreskuar pamjen.

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi ka treguar se ka bërë një ndryshim në pamje.

Adriana i ka prerë flokët pak më shumë dhe i ka bërë më të bardha.

Ajo po ashtu u shfaq e grimosur në fytyrë duke bërë buzët ngjyrë të kuqe të ndezur.

Kujtojmë se Adriana është në lidhje me Keith, lidhje e cila u kritikua mjaft shumë për shkak të moshës, nacionalitetit, fesë e shumë pengesa tjera.

Mirëpo dyshja kanë treguar se dashuria e tyre do triumfojë mbi të gjitha.

Image
Image

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat