Arta Nitaj poston videon duke treguar këndet e saja më të mira nga vetura luksoze

Mediale Vip

Arta Nitaj poston videon duke treguar këndet e saja më të mira nga vetura luksoze

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 00:56
Arta Nitaj

Arta Nitaj ka publikuar një video në rrjete sociale.

Aktorja dhe modelj shqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjete sociale.

Aktorja Arta Nitaj, është njëra nga më të komentuarat në estradën shqiptare. Ajo mban ndjekësit e saj mjaft aktiv duke publikuar imazhe dhe video provokuese.

Së fundmi Arta solli një video ku shihej e veshur me një bluzë ngjyrë kremi teksa vallëzonte nën tingujt e muzikës në makinën e saj luksoze.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat