Probleme në martesë Arbenita dhe Fero?

Mediale Vip

Probleme në martesë Arbenita dhe Fero?

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 13:02
Arbenita dhe Fero

Çifti i njohur i estradës po duket se kanë probleme në martesë.

Arbenita dhe Fero njihen si një ndër qiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Ata dhanë lajmin se ishin martuar tash e disa muaj, ndërsa pak ditë pasi lidhën kurorën çifti treguan se ishin në pritje të një fëmije. Nina erdhi në jetë një muaj pas martesës së dyshes teksa çifti dukeshin tejet të lumtur me njëri tjetrin dhe vajzën e tyre.

Pasi përfunduan pushimet në Mal të Zi, Arbenita u rikthye në Londër me angazhimet e saja si modele për marka të ndryshme.

Ndërsa sot disa fansa dalluan një gjë të re, se mos ndoshta çifti kanë filluar të hasin në probleme mes tyre.

Ata nuk po e ndjekin më njëri tjetrin në rrjete sociale, ndonëse Fero ende i ka në profil fotografitë e bashkëshortes.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat