Sa është rritur vajza e Robertit

Mediale Vip

Sa është rritur vajza e Robertit

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 21:09
Roberti me familje

Eva, është gati po aq e famshme sa edhe babai i saj, i cili ka shumë vite që punon në media.

Robert Bojaj, është DJ dhe prezantues i njohur, që ka drejtuar disa formate televizive dhe që aktualisht është autor dhe prezantues i “N’frekuencë” në “ATV”.

Dihet që Bojaj ka një marrëdhënie të shkëlqyer me të bijen, Even, e cila gjithashtu është shndërruar në përsonazh publik për shkak të paraqitjeve në ekran.

Ndryshe, Robert Bojaj është i martuar me skenaristen dhe gazetaren Getoarbë Mulliqi prej vitesh dhe të dy janë prindër krenar të Eves.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat