Learta e ‘lodh’ me foto Matinin

Mediale Vip

Learta e ‘lodh’ me foto Matinin

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 15:09
Learta me burrë dhe djalë

Learta Jakupi shihet që është shumë e dhënë pas fotografive.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku përpos vetes poston shumë imazhe edhe të fëmijëve të saj.

Së fundmi ajo ndodhet në Milano me familjen e saj.

E ndërsa dëshironte të bëj fotome dy fëmijët, Matini djali i saj ‘nervozohet’ dhe bën fytyrë interesante në foto Learta përsëri e poston duke shkruar ”Matini ishte i lodhur nga fotografitë”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat