Sa njerëz ke shkelur, për të arritur këtu? Kështu i përgjigjet ndjekësit Alketa

Mediale Vip

Sa njerëz ke shkelur, për të arritur këtu? Kështu i përgjigjet ndjekësit Alketa

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 10:34
Alketa Vejsiu

Alketa Vejsiu u përgjigjet të gjitha pyetjeve që merr në Instagramin e saj nga ndjekësit.

Ajo nuk ka kompleks të anashkalojë asnjë përgjigje sado me tendencë të jetë ajo.

Së fundmi, një ndjekës i ka drejtuar pyetjen: Sa njerëz ke shkelur me këmbë, për të arritur këtu ku je?

“Ua çfarë pyetje e tmerrshme. As nuk kam shkelur dhe as kam bërë kompromise ndonjëherë. Jam mbështetur te talenti, te përsosja e aftësive, te pasurimi me dije, te konkurrenca me veten dhe te puna!”,është përgjigjur Alketa, e cila siç duket është habitur nga kjo pyetje tendencioze.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat