Dy emrat tjerë nga “Big Brother VIP”

Mediale Vip

Dy emrat tjerë nga “Big Brother VIP”

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 17:09
Valer Kolnikaj dhe Robert Aliaj

“Big Brother VIP” po afron dhe dita ditës po zbulohen edhe personazhet që do i shohim në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Iconstyle” ka zbuluar dy emra të rinj që do të jenë pjesë e reality show-t. Bëhet fjalë për doktorin/modelin Valer Kolnikaj si dhe për kantautorin Robert Aliaj.

Së fundmi janë konfirmuar si pjesë e “Big Brother” edhe Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Albërie Hadërgjonaj.

Ndërkohë përflitet dhe për Ema Andrean, Arjola Demirin, Andi Artanin, Romeo Veshajn, Arjola Demirin dhe Anxhela Peristerin.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat