Debat i ashpër në “Përputhen” ndërpritet programi

Mediale Vip

Debat i ashpër në “Përputhen” ndërpritet programi

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 19:25
"Përputhen"

Programi çdoherë po vijon duke u bërë më interesant.

Dhe e gjithë kjo si arsye e debatave të forta mes konkurrentëve.

Së fundmi, situata ka agravuar mes Edit dhe Bashkimit të cilët kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin.

Debati i tyre ka eskaluar kështu që është ai arsye e kësaj është ndërprerë edhe emisioni.

Ndërkohë, nuk dihet se çka do të ndodh në vazhdim.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat