Wanda Icardi edhe kësaj radhe me poza provokuese, ‘tërbon’ ndjekësit me gjoksin e ekspozuar

Mediale Vip

Wanda Icardi edhe kësaj radhe me poza provokuese, ‘tërbon’ ndjekësit me gjoksin e ekspozuar

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 21:18
Wanda Icardi

Ajo mahnit ndjekësit e saj me linjat trupore.

Ndërkohë, Wanda Icardi këtë arrin ta bëjë me imazhet e saj nga përditshmëria.

Prej fotografive të shumta ajo shfaqet e veshur me veshje provokouese dhe shpesh herë me poza nudo dhe si rezultat i kësaj merr mijëra pëlqime.

Biondja e njohur është përdoruese e aplikacionit Instagram dhe krahas veshjeve me plot stil, ajo nuk heziton të sjell poza joshëse.

Ndryshe, Wanda Icardi gëzon 8 mijë e më shumë ndjekës në Instagram.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat