Adonisi përdor të brendshmet e Teutës si maskë mbrojtëse

Mediale Vip

Adonisi përdor të brendshmet e Teutës si maskë mbrojtëse

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 20:34
Teuta Krasniqi dhe Adonisi

Adonisi dhe Teuta janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Ishte menduar se dashuria e tyre kishte lindur në fitness, por dje aktorja ka treguar se ata janë njohur në një sallon bukurie, aty ku filluan shkëndijat e para.

Çifti që nga viti 2015 janë duke shijuar romancën e tyre të dashurisë, ku janë martuar e kanë edhe një vajzë nga martesa e tyre.

Ndërkohë ata shpesh marrin vëmendje me postimet e tyre në rrjetet sociale, ku së fundmi Adonisi ka treguar se përdor të brendshmet e Teutës si maskë mbrojtëse.

“Kur më mbarojnë maskat, mos më vëni faj, virusi është për tu fajësuar”, shkroi ai për të sqaruar foton.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat