Fjolla Morina ndahet nga Fisnik Syla?

Mediale Vip

Fjolla Morina ndahet nga Fisnik Syla?

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 10:43
Fisnik Syla dhe Fjolla Morina

Ka një javë që Fjolla Morina është liruar nga paraburgimi.

Por, duket se diçka mirë nuk po shkon mes saj dhe Fisnik Sylës.

Këngëtarja është zhdukur nga rrjetet sociale, derisa Fisnik Syla ka fshirë të gjitha fotografitë në llogarinë e tij.

Theksojmë se në dhejtor të vitit 2020, Fisnik Syla dhe Fjolla Morina u martuan, e çifti zgjedhen ishujt Maldive për të kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat