Ana Cheri pozon me bluzën e vogël

Mediale Vip

Ana Cheri pozon me bluzën e vogël

Më: 6 tetor 2021 Në ora: 23:56
Ana Cheri

Modelja e njohur për linjat trupore bombastike, Ana Cheri, ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana është tejet aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Ajo së fundmi solli pamje me rroba të pakëta ku edhe pozoi para kamerës duke ekspozuar linjat trupore për të cilat komentohet mjaft shumë.

Modelja u paraqit pa pantallona por bluzën e bardhë e cila theksonte linjat e modeles mjaft shumë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat