Ledri publikisht puthë Sarën

Mediale Vip

Ledri publikisht puthë Sarën

Më: 8 tetor 2021 Në ora: 14:08
Sara dhe Ledri

Ledri dhe Sara shumë herë e dëshmojnë që janë të pakompleksuar.

Dyshja ndajnë momente të shumta me ndjekësit që kanë.

Duke shfaqur lumturinë mes veti, ata shihen me imazhe të shumta dhe dallohen si çift që gjithmonë përjetojnë ditë të mira.

Këtë herë, shfaqen duke shkëmbyer puthje në publik.

Mos të harrojmë, Ledri dhe Sara janë prindër të një vajze.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat