Atdheu pozon i zhveshur para pasqyres

Mediale Vip

Atdheu pozon i zhveshur para pasqyres

Më: 13 tetor 2021 Në ora: 15:07
Atdhe Xharavina

Atdhe Xharavina ishte njëri ndër ish konkurrentët më të komentuar të emisionit më të shikuar në vend “Përputhen”.

Çdo postim i tij në rrjete sociale padyshim se kthehet në lajmin e mediave rozë.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Atdheu njihet për trupin e tij muskuloz, por këtë e ka vënë në pah edhe më shumë më një foto që ka postuar në Instastory.

Ai shihet duke pozuar para pasqyres pa bluzë. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat