Sean Penn ndahet dhe nga gruaja e tretë

Mediale Vip

Sean Penn ndahet dhe nga gruaja e tretë

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 12:18
Sean Penn, Leila George

Gruaja e Sean Penn, aktorja australiane,Leila George ka bërë kërkesë për divorc pas pak më shumë se një viti martesë.

George, 29 vjeç, paraqiti shpërbërjen në Gjykatën Supreme të Los Angeles të Premten, konfirmon PEOPLE.

Përfaqësuesit për Penn dhe George nuk iu përgjigjën menjëherë kërkesës së PEOPLE për koment.

Penn, 61 vjeç dhe George u martuan në korrik 2020, gjatë një ceremonie intime me vetëm disa të dashur të pranishëm. Thashethemet për martesën e tyre filluan të rrotulloheshin kur u panë të veshur me unaza ari. Miqtë e tyre më vonë filluan t’i përgëzojnë në Instagram para se Penn të konfirmonte lajmin.

“Ne bëmë një martesë COVID. Me këtë dua të them se ishte një komisar qarku në Zoom dhe ne ishim në shtëpi, dy fëmijët e mi dhe vëllai i saj. Dhe ne e bëmë atë në atë mënyrë,” tha aktori në Late Night with Seth Meyers, muaj më vonë

Megjithëse Penn dhe George ishin të lidhur romantikisht që nga viti 2016, një mik i aktores i tha PEOPLE në gusht pas dasmës së tyre se dyshja ishin ribashkuar më herët në vitin 2020 pas një periudhe të gjatë ulje dhe ngritje.

“Ata u mblodhën dhe më pas u ndanë, dhe Sean e fitoi përsëri,” tha burimi.
“Ai e kuptoi se kishte bërë një gabim dhe kur ndjeu se mund ta humbte atë, ai punoi shumë për ta kthyer atë.”

Burimi shtoi se koha e izolimit së bashku gjatë pandemisë ndihmoi në forcimin e lidhjes së tyre. Penn dhe George madje filluan përpjekjet humanitare me njëri -tjetrin gjatë gjithë krizës së shëndetit publik, përfshirë ndihmën në ngritjen e vendeve të testimit në Los Angeles.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat