“Je 100 vjet më i vogël se unë”, Arjola debaton me Arditin

Mediale Vip

“Je 100 vjet më i vogël se unë”, Arjola debaton me Arditin

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 17:55
Arditi dhe Arjola

Mëngjesi i sotëm nuk ka nisur dhe aq këndshëm për dy konkurentët tanë, Arditin dhe Arjolën.

Aktorja vendosi që të sqarojë një batutë që Arditi i kishte drejtuar asaj një mbrëmje më parë.

Në bisedë e sipër, Arditi i ka përmendur Arjolës emrin e një mikeshe të përbashkët që ata kanë jashtë shtëpisë duke ju drejtuar me këto fjalë: Pusho se ta solla A****.

Kjo duket se e ka ofenduar Arjolën e cila sapo u zgjua në mëngjes vendosi që t’i bënte të qartë Arditit se nuk ka frikë nga askush tjetër përveç Zotit.

‘’Nëse e dua kaq shumë atë njeri dmth që e rrespektoj por jo që e kam frikë. Ishte shumë e shëmtuar ajo që më the”,- tha Arjola.

Nga ana tjetër këngëtari tentoi të qartësonte se e gjitha ishte për humor dhe se nuk kishte asnjë qëllim të tillë për të ofenduar dikë. Aktorja duket se nuk u bind nga ky shfajësim i tij dhe shtoi: Je 100 vite më i vogël se unë, e kuptoj shumë mirë se si e the.

BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat