Pas një mbrëmje tensionuese, Fifi ”shpërblehet” me një masazh nga Graniti

Mediale Vip

Pas një mbrëmje tensionuese, Fifi ”shpërblehet” me një masazh nga Graniti

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 18:44
Graniti dhe Fifi

I gjithë publiku është kurioz të shohë se çfarë do të ndodhë me marrëdhënien mes Fifit dhe Granitit, dyshes së pandarë që nga dita e parë e këtij edicioni.

Gjatë spektaklit të së premtës mbrëma, banorët dhanë mendimet e tyre për marrëdhëninën e tyre dhe kjo gjë shkaktoi shumë replika mes tyre.

Pas kësaj mbrëmje me kaq emocione dhe tension, Fifi mer si ‘’shpërblin’’ një masazh nga Graniti, të cilin këngëtarja duhet ta ketë shijuar tepër.

BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat