Demi Rose del pa reçipeta në një veshje të zezë

Mediale Vip

Demi Rose del pa reçipeta në një veshje të zezë

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 14:44
Demi Rose

Modelja ka pozuar joshëse për fansat e saj.

Demi Rose ngriti temperaturat në Instagram të martën ndërsa postoi fotografitë e saj të fundit

Modelja, 26 vjeçare, shfaqi shumë teksa tregonte dekoltenë e saj të bollshme në një veshje të zezë ku theksoi linjat trupore.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Los Anxhelos ku e ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit, teksa qëndron në kontakt me fansat përmes postimeve joshëse.

Bukuroshja angleze ka postuar fotot me poza provokuese në Instagram ku u shfaq në veshjen e cila zbulonte thuajse gjithçka që ajo ka për të ofruar.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat