Halloween vjen më herët në shtëpinë e Amarda Toskës

Mediale Vip

Halloween vjen më herët në shtëpinë e Amarda Toskës

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 17:50
Amarda Toska

“Detyra e një nëne është të krijojë kujtime të bukura”, shkruan Amarda Toksa teksa ka postuar këtë foto të këndshme që na i sjell pak më afër Halloween.

Në të shihen kungujt e zbukuruar, simbol i festës së 30 tetorit, ndërsa Ami ka zbuluar se kjo “vepër” është tërësisht meritë e fëmijëve.

“I zbukuruam vet të gjithë kungujt”, shkruan Ami teksa në foto shihen edhe fëmijët e mikeshës së saj të ngushtë.

Image

Siç duket festa në shtëpinë e Amit ka ardhur pak më herët dhe protagonistët e saj e kanë marrë situatën nën kontroll.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat