Graniti sëmuret, Fifi përkujdeset për të

Mediale Vip

Graniti sëmuret, Fifi përkujdeset për të

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 23:24
Fifi dhe Graniti

Telenovela Fifi- Granit vazhdon me zhvillime të reja në marrëdhënien e tyre

Ish-futbollisti ka shprehur në orët e para të mëngjesit se nuk ndihej mirë nga ana shëndetësore.

Ai rrëfeu se ndihej i dehidratuat dhe i pafuqishëm për të vijuar normalisht ditën.

Sigurisht që personi më i shqetësuar për këtë fakt do të ishte Fifi. Këngëtarja u mobilizua ta ndihmonte Granitin me çdo gjë që mund t’i përmirësonte atij gjëndjen shëndetësore dhe emocionale.

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat