Aktorja e njohur del joshëse me minifund

Mediale Vip

Aktorja e njohur del joshëse me minifund

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 16:20
Megan Fox

Megan Fox doli e veshur mjaft provokuese në Los Anxhelos.

Ylli 35-vjeçar i filmit u mahnit me një minifund, crop top dhe pallto dimri kur la një xhirim të modës në Los Angeles.

Megan u tha se po largohej nga xhirimet që bëri me fushatën e saj të re për Boohoo,.

Ylli është kthyer në qendër të vëmendjes më shumë se kurrë kohët e fundit me të dashurin Machine Gun Kelly.

Rezultatet e fotosesionit të saj së fundmi janë parë tashmë në faqen e internetit të kompanisë së modës.

Në një fotografi, sytë blu të Megan kapën kamerën ndërsa ajo tregoi vetëm disa pjesë të koleksionit të ri me markën e njohur.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat