Perrie Edwards tashmë ka zgjedhur karrierën e re

Mediale Vip

Perrie Edwards tashmë ka zgjedhur karrierën e re

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 16:58
Perrie Edwards

Perrie Edwards thuhet se po planifikon ri -shpikjen e saj si një mësuese stili jetese.

Ylli i Little Mix, 28 vjeç, ka kaluar mbi dy vjet duke punuar fshehurazi në markën luksoze Disora, dhe ka paraqitur një kërkesë për markë tregtare për të mbuluar stoli, veshje dhe kozmetikë, dhe sipërmarrja e saj e re pritet të nisë shumë shpejt, shkruan Daily Mail.

Një burim i tha The Sun: ‘Muzika është dashuria e parë e Perrie dhe në asnjë mënyrë ajo nuk ka përjashtuar të bëjë këngë solo në të ardhmen.

Por ajo është e prirur të bëjë edhe gjëra të tjera dhe e di se ka një treg të madh për gratë në të njëzetat dhe të tridhjetat që duan pak luks në jetën e tyre.

Perrie erdhi me idenë disa vjet më parë dhe kaloi shumë kohë duke punuar në të gjatë kohës së saj të pushimit nga Little Mix në mbyllje. Ajo do ta lansojë në ditët në vijim.

“Do të jetë projekti i parë i madh që ajo ka ndërmarrë që kur ka djalin e saj Axel në gusht”.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat