Luana Vjollca me dedikim emocional për fëmijën e Marinës

Mediale Vip

Luana Vjollca me dedikim emocional për fëmijën e Marinës

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 18:54
Luana dhe Marina

Marina dhe Luana Vjollca janë ndër moderatorët më të suksesshme dhe më të komentuara shqiptare.

Dy motrat e famshme krahas karrierës dhe angazhimeve profesionale gjejnë çdo herë kohë për të ia kushtuar familjes dhe njëra-tjetrës duke treguar kështu që janë pothuajse të pandashme nga njëra-tjetra.

Marina është e martuar me reperin kosovar, Getoar Selimi, çifti janë pritje të fëmijës së parë dhe këtij lajmi padyshim që i është gëzuar pafund edhe Luana.

Ajo ka bërë së fundi ka ndarë disa fotografi ku shihet përkrah Marinës, teksa ka bërë edhe një dedikimi.

“Mezi pres të të takoj”, ka shkruar Luana në mbishkrimin e imazhe që ka publikuar në llogarinë në Instagram.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat