Sara e sheh si patjetër te postojë gjëra në Instagram

Mediale Vip

Sara e sheh si patjetër te postojë gjëra në Instagram

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 22:56
Sara Hoxha

Sara Hoxha në çdo kohë merr vëmendje me pozat e shumta që publikon.

Ajo me shumë postime për ndjekësit, godet në shumë mënyra.

Pasi që pozon në shumë mënyra, edhe kur nuk ka ndonjë imazh tërheqës, ajo e sheh si patjetër të publikojë imazh.

Përmes mbishkrimit kuptohet që e sheh si patjetër.

“kot sa për të postuar dicka”, ka shkruar ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat