Ja çfarë tha Elvis Pupa për Arbana Osmanin

Mediale Vip

Ja çfarë tha Elvis Pupa për Arbana Osmanin

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 18:17
Arbana Osmani

Programi i shumëpritur “Big Brother Vip” ka nisur transmetimin që në fillim të Tetorit. Pjesë e shtëpisë më të famshme janë 13 personazhe të njohura nga sfera të ndryshme të showbiz-it:

Ilir Shaqiri

Sheila Haxhiraj

Donald Veshaj

Paloma

Beniada Jakic

Sabiani

Semi Jaupaj

Granit Cana

Kledi Hysa

Arjola Demiri

Fifi

Ardit Cuni

Monika Lubonja

Po përveç tyre, ajo që tërheq gjithmonë vëmendjen është dhe moderatorja Arbana Osmani.
Shpesh herë komentohet pamja e saj apo qëndrimet që ajo mban , por është edhe një detaj tjetër, i cili është komentuar së shumti dhe është fakti që Arbana në mes të emisionit ulet në skenë.
Ky është një veprim që e bën dhe Maria De Filippi, por Arbana nuk ka dal me ndonjë deklaratë për këto komente.

I fundit që ka shkruar rreth kësaj është edhe aktori i njohur i humorit, Elvis Pupa.

“Them të mbledhim lekët ti blejmë një stol Arbana de Filipit se pa qamet tu fshi studion me plaçkat e trupit” ,- shkroi ai. 

Kujtojmë se Arbana Osmani, nuk do të dëshironte të merrte pjesë në formatin e shumëpërfolur.

“Them jo. Kam dy fëmijë, nga të cilët nuk do të mund të qëndroja kurrë larg, as edhe për një ditë.”, ka shprehur ajo për gazetarin italian të TV Blog, Massimo Galanto.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat