Fero së shpejti me këngë të re

Mediale Vip

Fero së shpejti me këngë të re

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 23:09
Fero

Reperi po sjell projektin e ri muzikor së shpejti.

Fero është një ndër reperët shqiptar të cilët kanë bërë rikthimin e tyre në muzikë mjaft të fuqishëm.

Ai sot ka publikuar një fotografi në Instastory ku ka marrë pak nga koha e tij për të lajmëruar fansat e tij se po sjell këngë të reja.

Ndërkohë “Bella” titullohet kënga e re nga Fero e cila duket se është dedikim për bashkëshorten e tij Arbenita Ismajli.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat