Do ju shkrijë kjo foto e Yllka Kuqit dhe vajzës së saj

Mediale Vip

Do ju shkrijë kjo foto e Yllka Kuqit dhe vajzës së saj

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 23:33
Yllka me vajzen

Yllka Kuqi është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Çdo këngë e saj padyshim se dëgjohet kudo dhe kthehet në hitin e vitit.

Këngëtarja iu është larguar paksa tregut muzikor për të filluar kështu një kapitull të ri në jetën e saj me familjen.
Ajo tashmë është nënë e një vajze me emrin Luiza.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Yllka ku shihet bashkë me vajzën e saj në natyre.

“Mom and Lui”- ka shkruar këngëtarja përkrahë fotos. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat