Hailey, gruaja e Justin Bieber, më elegante se kurrë në eventin ‘Women in Hollywood’

Mediale Vip

Hailey, gruaja e Justin Bieber, më elegante se kurrë në eventin ‘Women in Hollywood’

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 00:00
Hailey Bieber

Hailey Bieber doli në tapetin e kuq për Festimin e 27 -të Vjetor të Elle Women in Hollywood në Dolby Terrace në Akademinë e Muzeut të Filmit në Los Angeles.

Modelja 24-vjeçare u shfaq me një fustan të prerë në mes, ku dukej dhe barku i saj i tonifikuar.

Gjithashtu ajo u shfaq me model flokësh shumë elegant dhe me make up ndryshe në premierën e ELLE.

Ajo u komentua shumë në rrjet dhe ka qenë në listën e “Pamjes më të bukur”, nga pjesmarrësit e eventit.

Kujtojmë se Hailey, mbase në fund të këtij viti, do të nis planet për tu bërë nënë.
Bashkëshorti i saj, ylli i pop-it, Justin Bieber, foli për planet e prindërimit, në një vrojtim të dokumentit, teksa bisedonte me gruan e tij prej tre vitesh për të ardhmen.

Këngëtari tha se do të vazhdojë të vendosë synime dhe të argëtohet duke i bërë ato, sigurisht duke vendosur familjen në në radhë të parë dhe me shpresën se do të bëjnë një beb.

Bieber pyeti gruan e tij: ‘Në fund të vitit 2021, si thua sikur të fillojmë?’

Hailey u përgjigj pozitivisht.

Gjithashtu Justin, këtë muaj, publikoi disa këngë në të gjitha platformat muzikore dhe njëra prej tyre mban titullin “Hailey”. Këto këngë janë bonus nga albumi i tij i fundit, super i suksesshëm, ‘Justice’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat