Arbenita në postimin e radhës, vë në pah këmbët e gjata

Mediale Vip

Arbenita në postimin e radhës, vë në pah këmbët e gjata

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 15:13
Arbenita Ismajli

Modelja bukuroshe ka pozuar për Instagram.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, cilësohet si njëra ndër modelet shqiptare më të bukura.

Arbenita e cila është e njohur për bukurinë natyrale, është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe poston imazhe apo video me partnerin e saj teksa janë një ndër çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar.

Ajo së fundi ka pozuar me veshjen elegante ngjyrë të zezë teksa merrte poza atraktive për kamerën, duke pranuar komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat