Lola e Mihrija të njëjta në fytyrë

Mediale Vip

Lola e Mihrija të njëjta në fytyrë

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 15:30
Mihrija dhe Lola

Lola dhe Mihrija në shumë raste shfaqen afër njëra tjetrës.

Me ngjashmërinë që kanë mes veti, motrat duken sikur janë binjake.

Në këtë imazh të fundit, të dya së bashku me një grim të thjeshtë të dya duken shumë të njëjta.

Si zakonisht, nuk mungon stili perfekt tek motrat në fjalë.

Shikojeni sa bukur duken.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat