Publikohet një fotografi e Adelina Tahirit me dhe pa fotoshop

Mediale Vip

Publikohet një fotografi e Adelina Tahirit me dhe pa fotoshop

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 16:31
Adelina

Këngëtarja shpesh merr vëmendje me paraqitjen.

Ndërkohë, së fundmi është publikuar një imazh i saj i pa edituar.

Faqja e njohur në Instagram, “vipat e bllokut’, ka postuar një fotografi të saj teksa shihet e rregulluar me makijazh por imazhi është pa fotoshop.

Adelina Tahiri, shihet se ka një dallim të madh me foton origjinale.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat