Eugenia Suarez, jo vetëm me Icardin, flirt i bujshëm me Rodrigo De Paul

Mediale Vip

Eugenia Suarez, jo vetëm me Icardin, flirt i bujshëm me Rodrigo De Paul

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 20:34
Eugenia China Suarez, Rodrigo De Paul

Eugenia China Suarez , ka shkaktuar zhurmë të madhe pas lidhjes së fshetë me Icardi, marrë nga A.

Por për të lidhja e saj e parë me një lojtar nuk ka qënë Icardi por argjentinasi tjetër, Rodrigo De Paul .

Sipas asaj që raporton “Los Angeles de la manana”, ish-lojtari  i Udinese, sot te Atletico Madrid, ishte magjepsur pas aktores bukuroshe.

Orët e fundit kishte nisur të qarkullonte thashethemet se De Paul dhe gruaja e tij po ndaheshin pikërisht për filtrin me aktoren.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat