Xhensila mahnitë me dukjen e fundit

Mediale Vip

Xhensila mahnitë me dukjen e fundit

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 22:47
Xhensila

Njëra nga këngëtaret dhe femrat më të dalluara shqiptare që merë vqmendje në secilin imazh.

Bëhet fjalë për Xhensilën, nënë e një vajze por që në imazhe e dëshmon thuajse të kundërten e saj, më shumë ngjanë me një adoleshente në paraqitjet e saj të veçanta.

Së fundi, ka bërë shumë ndryshime me llukun e saj duke u bërë me balluke e që po i shkojnë asaj mjaft shumë për shtati.

Artistja ka postuar një imazh ku është shfaqur me shami mbi kokë ku kishte lënë edhe balluket jashtë saj e bënte të dukej edhe më unike.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat