Gili sjell foto pranë Ilirit

Mediale Vip

Gili sjell foto pranë Ilirit

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 14:31
Gili

Gili dhe Iliri shumicën e kohës shfaqen së bashku, duke shprehur dashurinë e madhe që kanë mes veti.

Është aktiviteti i këngëtares duke shprehur momentet më të mira që kalon me familjarët e saj.

Në një imazh që kanë shkrepur në fund të kësaj verë, Gili e veshur me një bluzë dhe një sako të leshtë shkëlqen pranë bashkëshortit.

Me sa duket humbja e kilogramëve e ka bërë më të ndjeshme ndaj të ftohtit, ku me gjasë as pranë Ilirit nuk e ka të nxehtë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat