Shyhretja dhe Engjëllusha duken si dy shoqe

Mediale Vip

Shyhretja dhe Engjëllusha duken si dy shoqe

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 15:01
Engjëllusha dhe Shyhretja

Engjëllusha dhe Shyhreja shihen shpesh së bashku, ato përpos që janë nënë dhe bijë kanë ndërtuar edhe  një raport shoqëror.

Tash dihet që prej disa vitesh Shyhretës vajza iu bë edhe kolege, kaq të mira duken pranë njëra tjetrës, janë për t’u marr shembull.

Engjëllusha është ajo e cila shihet se kujdeset mjaftë shumë por secilin pjesëtar të familjes, e po ashtu për nipërit dhe mbesat e saj, për të cilët është shprehur se ka dashuri të veçantë.

Engjëllusha dhe Shyhretja janë ëmbëlsirat e familjes Salihu, e po ashtu edhe në qendër të vëmendjes për paraqitjet e tyre spektakolare.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat