Noizy dhe Mozzik thyejnë rekordin me shikueshmëri në live - Instagram

Mediale Vip

Noizy dhe Mozzik thyejnë rekordin me shikueshmëri në live - Instagram

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 16:30
Noizy dhe Mozzik

Dyshja e njohur do lansojnë sonte bashkëpunimin.

Noizy dhe Mozzik, para se të publikojnë projektin muzikor kanë zgjedhur të hyjnë live në Instagram.

Ndërkohë, reperët e njohur shqiptarë kanë diskutuar rreth këngës, gjithashtu edhe tema tjera.

Gjatë kohës që ata flisnin, veç se iu shtoheshin ndjekësit e shumtë teksa i përcjellnin direkt në rrjetin social Instagram.

Faqja e njohur ‘hip hop shqip’ ka postuar videon në këtë rrjet social, ku shihesn 58 mijë persona duke i ndjekur.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat