‘’Kur e humbe virgjërinë’’, ja se si përgjigjet Noizy

Mediale Vip

‘’Kur e humbe virgjërinë’’, ja se si përgjigjet Noizy

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 18:34
Noizy dhe Mozzik

Noizy dhe Mozzik kanë bashkuar forcat për herë të parë në një projekt që u publikua ditën e sotme.

Para publikimit të ‘’Bonjour Madam’’ dyshja realizuan një live ku folën më shumë për prapaskenat e videoklipit si dhe i bënë pyetje njëri-tjetrit.

Ishte Mozzik ai që bëri një pyetje që ishte komplet jashtë teme por arriti të marrë përgjigje.

‘’Sa vjeç ishte kur humbe virgjërinë’’ ishte pyetja dhe Noizy duke qeshur u përgjigj pa nguruar.

“Isha 14 vjeçar”, tha ai por natyrisht nuk dha më shumë detaje.

Tutje reperët zbuluan se në xhirime kishin pirë shumë alkool dhe kishte pjesë që me vështirësi i kishin realizuar pasi ishin tapë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat