Aida Doçi na prezanton me gjyshen

Mediale Vip

Aida Doçi na prezanton me gjyshen

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 21:02
Aida Doçi

Për artistat shqiptarë rrjetet sociale janë vendi ku ata na prezantojnë me profesionalizmin e tyre.

Për të qenë më afër me ndjeksat e tyre shpesh herë prezantojnë edhe familjarët e tyre.

Këngëtarja Aida Doçi së fundi na ka prezantuar me gjyshen e saj.

Artistja ka postuar një fotografi ku ka pozuar në prehërin e të gjyshes derisa ka shkruar një dedikim të ëmbël për të.

“E ku ka më e mirë se gjyshja” ka qenë mbishkrimi në fotografinë ku shihet gjyshja e saj derisa pozon e buzëqeshur.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat