Graniti dhe Fifi sqarohen me njëri-tjetrin, përqafohen

Mediale Vip

Graniti dhe Fifi sqarohen me njëri-tjetrin, përqafohen

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 21:34
Graniti dhe Fifi

Dyshja po bëjnë zhurmë mjaft të madhe brenda shtëpisë së famshme të BB VIP ku së fundi u zunë keq shkaku i xhelozisë.

Kujtojmë ishte Arditi ai që i tregoi Fifit gse Graniti kishte flirtruar me vajzat që kishin ardhë të ju bënin banoreve pedikyr.

Me këtë gjë Fifi u acarua keq me të duke iu hedhur keq djaloshit nga Prishtina që po parashihet se do të fillojnë një lidhje brenda por që nga ana e të dyve ka pasiguri.

 

Së fundi, është publikuar një pjesë ku duket se janë sqaruar dhe përqafohen derisa janë në dhomën ku pastrohen rrobat.

Çfarë do të ndodhë me dyshen a do të lidhen apo kjo është lojë e Granitit për të mos u eliminuar nga publiku ashtu si po e quajnë, mbetet të shihet.

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat