Distinacioni i radhës për Luana Vjollcën

Mediale Vip

Distinacioni i radhës për Luana Vjollcën

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 21:53
Luana Vjollca

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Moderatorja kohëve të fundit ka qëndruar më e heshtur nga se jemi mësuar ta shohim zakonisht.
Kjo ka pasur një arsyje të fortë.

Luana ka treguar se nuk do të jetë më pjesë e televizionit “Top Channel”, por kjo do e sjellë atë akoma më të fortë në paraqitjen e radhës.

Këtë e ka thënë edhe vet ajo, ku ka treguar se shumë shpejt do të vi me plane të reja dhe me një emision tërsisht të vetin.

Detaje të tjera në lidhje me këtë nuk ka dhënë, por që ajo do të vi më e fortë se kurrë kjo është bërë e ditur.

Ndërkaq Luana vazhdimisht ka treguar se vdes për udhëtimet.

Distinacioni i saj i radhës është Milan, Italy.

Ajo ka vendosur që kësaj here ky vend të jetë vendi i saj për pushime.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat