Bora dhe Semi takohen e përqafohen mes lotësh

Mediale Vip

Bora dhe Semi takohen e përqafohen mes lotësh

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 22:57
Bora dhe Semi

Semi ka shpërthyer në lot sonte pas takimit me shoqen e saj të ngushtë Bora Zemani e cila e ka befasuar me vizitën e saj në shtëpinë e Bigr Brother VIP. 

Me lot në sy e duke e përqafuar Borën ajo I ka komentuar edhe dyshimet për afërsinë e saj me ish-të dashurin e Borës, Donaldin.

“Pse thonë ata ashtu”, e ka pyetur Semi -Borën.

“Sigurisht se nuk e kam në mendime”, tha Bora.

“Jam shumë keq, sikur dua të dalë”, iu kthyer Semi.

“E kam parë, e di prandaj erdha këtu”, tha ajo.

Bora dhe Semi kanë treguar sa të rëndësishme e kanë shoqërinë e tyre.

Ndërkohë Semi pak para takimit me Borën ka thënë se është e sigurt për dashurinë që Bora dhe Donaldi kanë për njëri-tjetrin.

“Donaldi thotë se nuk e di se është i turbullt por unë jam e sigurtë.”, tha Semi.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat