Ky është banori që u largua sonte nga “Big Brother VIP”

Mediale Vip

Ky është banori që u largua sonte nga “Big Brother VIP”

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 23:25
“Big Brother VIP”

Gjatë gjithë javës janë votuar banorët nga publiku.

Kledi, Paloma, Semi dhe Arditi kanë qenë të nominuarit.

Ndërkohë, publiku ka votuar dhe kështu njëri nga ta duhet të largohet nga shtëpia Big Brother VIP.

Image

Moderatorja, Arbana Osmani tha se Ardit Çuni është ai i cili u largua.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat