Çka i premtuan njëri-tjetrit Bora dhe Donaldi?

Mediale Vip

Çka i premtuan njëri-tjetrit Bora dhe Donaldi?

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 23:35
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Bora Zemani hyri brenda shtëpisë më të famshme për të takuar mikeshën e saj, Semin. Por Arbana i bëri një ftesë edhe Donaldit për t’u takuar dhe ai pranoi. Bora po ashtu dhe aq u desh që banorët të gëzojnë.

Donaldi i dhuroi një trëndafil dhe biseda e tyre ishte më romantikja.

Bora i rrëfeu se i është bërë ëndrra realitet pasi po e vëzhgon 24 orë, ndërsa ai nuk di asgjë për të. Donaldi u përpoq edhe t’i rrëmbejë një puthje dhe pas shumë shikimesh e deklaratash herë të stepura herë më të drejtëpërdrejta, puthjen e mori.

Të dy i kanë premtuar njëri-tjetrit, të takohen sapo të dalin jashtë.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat