Graniti ia thyen zemrën Fifit: Të du shumë si person por...

Mediale Vip

Graniti ia thyen zemrën Fifit: Të du shumë si person por...

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 11:33
Pamje nga video

Graniti ishte ai i cili tha se është zgjatur pak si shumë marrëdhënia e tij me Fifin.

Edhe pse, ajo ka pritur më shumë prej tij se ai ka ndjenja për këngëtaren.

Kujtojmë se, Graniti ka shprehur dëshirën edhe ta puth Fifin dhe deklarata e fundit e tij ishte befasuese.

Më poshtë video:

*BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat