“Unë nuk do të pranoja”/ Banorët komentojnë rikthimin në lojë të Arditit

Mediale Vip

“Unë nuk do të pranoja”/ Banorët komentojnë rikthimin në lojë të Arditit

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 17:59
Monika dhe Paloma

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm ishte parashikuar të eleminohej njëri nga banorët e nominuar.

Katër konkurentët e rrezikuar u votuan nga publiku përgjatë ditëve të kaluara.

Ai që siguroi numrin më të vogël të votave ishte Arditi por një rastësi e bukur e fatit i siguroi atij rikthimin në lojë.
Kjo gjë nuk mund të kalonte pa komentuar nga banorët të cilët analizuan vendimin e Arditit por gjithashtu edhe reagimin e banorëve para dhe pas rikthimit të tij.

” Sapo u eleminuan çfarë nuk thanë për të, kur u rikthye shkuan t’i hidhen në qafë“,- tha Fifi.

Nga ana tjetër Monika shtoi se nëse edhe ajo ka “biletën e kthimit” nuk do të pranonte të rikthehej në lojë.

“Nuk do kthehesha! Banorët nuk më duan, publiku nuk më do, kështuqë është e kotë të kthehesh“, -tha ajo.

BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat