“Na ndihmo!”/ Prova javore nis me tension, banorët revoltohen me Arditin

Mediale Vip

“Na ndihmo!”/ Prova javore nis me tension, banorët revoltohen me Arditin

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 18:17
Arditi

Buxheti i këtyre ditëve është i varur nga suksesi i realizimit të provës javore

Këtë herë banorët do të duhen të realizojnë një trap, dhe nëpërmjet tij të transportojnë mallra të ndryshëm nga njëra anë e pishinës tek ana tjetër.

Në dukje prova javore dukej e lehtë por që në fillesat e saj u bë shkak për krijimin e disa debateve mes banorëve.

Banorët të revoltuar kanë diskutuar me Arditin, pasi ky i fundit nuk po kontribuonte në realizimin e trapit.

“Mos rri aty dhe të shpërndash energji negative duke dhënë urdhra dhe duke thënë që nuk bëhet. Çohu, jep ide dhe ndihmo”,- thanë njëzëri banorët.

BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat