Arbenita ndan momente me të bijën

Mediale Vip

Arbenita ndan momente me të bijën

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 10:52
Arbenita

Arbenita Ismajli në çdo kohë është afër ndjekësve të saj.

Me postime të ndryshme në rrjete sociale, ajo shumë herë është pjesë e lajmeve rozë.

Në këtë imazh të fundit, si shumë herë ndan një imazh pranë të bijës, duke dëshmuar lumturinë që ka pranë saj.

Vetëm pjesën e duarve, nënë e bijë shihen me një moment emocionues.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat